De finalewedstrijd is op zaterdag 7 september.
Het programma voor de finalewedstrijd ziet er als volgt uit:

Beginners:
- tijdrit 1 ronde
- Serie: 2 ronden
- Mass start 5 ronden

Wedstrijdrijders:
- tijdrit 1 ronde
- Series:
P4/P3/P2 - 3 ronden
P1/Kad/Jun - 6 ronden
- Marathon:
P4/P3/P2 - 6 minuten
P1/Kad/Jun - 12 minuten

De finalewedstrijd van 7 september is vervroegd, de wedstrijd zal nu om 16.00 uur starten. Aanmelden kan van 15.00 tot 15.30 uur.


Let op! De inschrijving voor deze wedstrijd sluit donderdag 5 september om 23.59 uur.
In de lijst hier onder staan alle personen die zich tot nu toe hebben aangemeld voor Jumbo Blankestijn Cup IV.

Wedstrijdrijders

Categorie

Naam

Club

HS Ad Kemp SVO
JJ Joep Stubbe SVO
JM Marieke de Kruijff SVO
JM Tinka van Leeuwen SVO
JM Rianne Coljé SVO
JM Denise van Vuuren SVO
KJ Mike Houdijk SVO
KJ Niels Ott SVO
KJ Cas van Deuren SVO
KJ Björn Kitselaar SHV Woerden
KJ Matteo van Schajik SHV Woerden
KJ Jelmer de Winter SSV Lek en Linge
KJ Niels de Kruijk SSV Lek en Linge
KM Pien van der Linden Puttershoek
KM Isa van Beek SVO
KM Fleur Visser SVO
KM Evy Slabbekoorn SSC de Poel
KM Anne Murk SVO
KM Floortje Goedhart SSC de Poel
KM Nynke van Rijs SSC de Poel
P1J Sem van Beek SVO
P1J Floris Verploeg SSV Lek en Linge
P1J Onne van Miltenburg SVO
P1J Colin van Oudheusden Puttershoek
P1J Koen van Houten Puttershoek
P1M Nienke Oosterlaken SVO
P1M Meike van Straalen SVO
P1M Celine van Straalen SVO
P1M Vita van Deuren SVO
P2J Lars Oosterlaken SVO
P2J Stijn Anker SC Gouda
P2J Gavin van Oudheusden Puttershoek
P2J Noah Epping SC Gouda
P2M Daphne van Kooten SVO
P3J Daan van Houten Puttershoek
P4J Fernández Lommers VDL

Beginners

Categorie

Naam

Club

KJ Jarno Walhout SSC de Poel
P1J Janieck Kitselaar SHV Woerden
P1J Roan Vos SVO
P1J Joran Koning SVO
P1M Noor van Vliet SVO
P2J Sietse Verploeg SSV Lek en Linge
P2J Ole Snel SVO
P2J Bart de Leeuw SVO
P2J Corné Hoogenboom SVO
P2J Lucas van Dijk SVO
P2M Isa van den Berg SVO
P2M Salome de Bruijn SVO
P2M Laura Visser SVO
P2M Noëlle Jongebreur SVO
P3J Jim Kool SVO
P3J Ian Snel SVO
P3J Mika Boere SVO
P3J Jesper de Jong SVO
P3J Jamie Epping SC Gouda
P3M Lonneke Verploeg SSV Lek en Linge
P3M Puck Snel SVO
P3M Julie van de Ridder SVO
P3M Bente Dolleman SVO
P3M Saar de Wit SVO
P3M Suze de Wit SVO
P4J Siebe de Jong SVO
P4J Sverre Kasbergen SVO
P4M Isabel de Jong SVO
P4M Rosan Oosterlaken SVO